Geld ondernemers voor behoud biodiversiteit
Ondernemers die producten maken die bijdragen aan het behoud van biodiversiteit, krijgen daarvoor geld van het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit (LNV).
- InBev vraagt faillissement Kooistra's Plassania aan
- Apple lanceert volledig nieuwe iPods
- Rabobank: tempo economisch herstel neemt af
- Stephan Bosman (Zoover) beste online ondernemer
- Stijging autoverkoop zet door
- Ontslag op staande voet na afleveren nepbom
- Forse daling begrotingstekort in 2011
- Diefstal transport: 500 miljoen euro schade
- Interesse voor Nederlandse activiteiten Organon
- Ambtenaar sluist 160.000 euro naar privérekening
Pagina afdrukken
RSS
Schrijf u in voor de Nieuwsbrief
Laatste nieuws
Demissionair LNV-minister Gerda Verburg heeft acht ondernemers geselecteerd die op dit gebied goed aan de weg timmeren en ondersteunt hen met in totaal 2,2 miljoen euro, meldde zij donderdag.
Projecten hebben een goede kans van slagen
De acht geselecteerden hebben deelgenomen aan een speciaal programma voor biodiversiteit (verscheidenheid in genen, soorten en ecosystemen in een regio). Hierin konden ondernemers voorstellen indienen. Uit twintig haalbaarheidsonderzoeken zijn projecten gekozen die het sterkst scoren op het behoud van biodiversiteit, vernieuwend zijn en economisch een goede kans van slagen hebben. De projectkosten liggen tussen 136.000 en 432.000 euro.
Ook op zibb
- InBev vraagt faillissement Kooistra's Plassania aan (nieuwsbericht)
- Stephan Bosman (Zoover) beste online ondernemer (nieuwsbericht)
- Van Bommel slaat nieuwe weg in (artikel)
- Octrooi in licentie (artikel)
- Bedrijven te koop (tool)
- Het eerste papierwerk: een businessplan schrijven (expertadvies)













Reacties (0)