KPN getroffen door grote storing
Telecomaanbieder KPN heeft zondagmiddag last gehad van een grote storing in het netwerk. Daardoor konden veel klanten van de telecomaanbieder niet internetten.
- Jan des Bouvrie geeft uitleg
- 'Ruim 15 miljoen van Palm Invest naar Dubai'
- FNV: deeltijd-WW wordt verlengd
- Albert Heijn zet opnieuw mes in de prijzen
- Persconferentie Des Bouvrie over fraudezaak
- Ook problemen bij Toyota-dochter Daihatsu
- Deeltijd-WW mogelijk gekoppeld aan beloning
- 'Liever btw-verhoging dan crisistaks'
- Vrijgelaten Des Bouvrie verdacht van valse facturen
- Bill Gates niet langer 's werelds rijkste
Pagina afdrukken
RSS
Schrijf u in voor de Nieuwsbrief
Laatste nieuws
De storing begon aan het begin van de middag, omstreeks kwart voor vier was het euvel verholpen. Dat heeft een woordvoerder laten weten.
Volgens de zegsman ondervonden klanten door het hele land hinder van de storing. Hoeveel internetters waren getroffen kon hij niet zeggen.
Ook op zibb
- Mobiel internet beproeft netwerk belbedrijf (nieuwsbericht)
- Mobiel bellen duurder geworden (nieuwsbericht)
- Mobiel werken: valkuilen (artikel)
- Mobiel werken: voordelen (artikel)
- Topproduct (tool)
- Mobiel internet: wat is wat? (expertadvies)











Om uw IT efficiënter te laten werken hoeft u echt niet alles te vernieuwen. De slogan I.T. Makeover is er dan ook eentje met een knipoog. Het is eerder andersom: met een paar kleine aanpassingen aan uw IT-infrastructuur kunt u vaak al grote besparingen realiseren. Daarom is het zinvol om uw infrastructuur eens goed tegen het licht te houden.
Reacties (0)