Topman zet V&D in de etalage

Elsevier Retail | 11 november 2009

Warenhuisketen V&D wordt binnen één tot drie jaar verkocht. De vernieuwing van de onderneming is intussen in een dusdanig stadium dat V&D een aantrekkelijke prooi is voor kopers.

Dat zegt topman Mark McKeon van V&D in NRC Handelsblad. 'Een koper kan beter niet wachten tot onze reorganisatie is voltooid', aldus McKeon.

V&D is onderdeel van het retailconcern Maxeda, dat twee jaar geleden ook al zusterketen Hema van de hand deed. Lion Capital kocht dat bedrijf voor 1,1 miljard euro.

Opsplitsing
Maxeda zelf is ook in handen van investeerders, Kohlberg Kravis Roberts en Alpinvest. Vanaf het moment van de overname wordt gesproken over opsplitsing van het voormalige VendexKBB.

Daarbij werd in eerste instantie vooral gespeculeerd over de verkoop van de doe-het-zelfketens van de onderneming, waaronder Praxis. Eerder dit jaar werd het verlieslijdende Claudia Sträter van de hand gedaan.

Ook op zibb

Reacties (0)

Nieuw bericht

Auteur: Typ onderstaande tekst over:
E-mail:
Bericht:
Reed Business bv. Auteursrecht voorbehouden. Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Gebruiksvoorwaarden en Privacystatement.
Reed Business