Erg leuk idee, ben erg nieuwsgierig hoe de heren het gaan uitwerken en uitrollen. Tjolk, dat is erg lang geleden en ben erg benieuwd hoe de smaak beleving, deze dagen zal zijn.
Kinderdrank Tjolk geherintroduceerd
Nostalgische medemensen opgelet: kinderdrank Tjolk komt terug! Het zuiveldrankje, bekend van de beeltenissen van een aap, konijn en beer op de pakjes, verdween in de jaren tachtig uit de winkels. Begin komend jaar staat de terugkeer gepland.
- Jan des Bouvrie geeft uitleg
- 'Ruim 15 miljoen van Palm Invest naar Dubai'
- FNV: deeltijd-WW wordt verlengd
- Albert Heijn zet opnieuw mes in de prijzen
- Persconferentie Des Bouvrie over fraudezaak
- Ook problemen bij Toyota-dochter Daihatsu
- Deeltijd-WW mogelijk gekoppeld aan beloning
- 'Liever btw-verhoging dan crisistaks'
- Vrijgelaten Des Bouvrie verdacht van valse facturen
- Bill Gates niet langer 's werelds rijkste
Pagina afdrukken
RSS
Schrijf u in voor de Nieuwsbrief
Laatste nieuws
[Foto's] De artiesten van Marco Borsato
Dat meldt Z24.nl.Passie
Initiatiefnemer van de wederopstanding van Tjolk is ondernemer Sjoerd Stouten. In 2008 kocht hij de merknaam Tjolk over van Friesland Foods. Samen met partner Bas de Boer wil hij Tjolk januari 2010 weer in de winkels hebben liggen.
Stouten:’Bas de Boer en ik hebben een enorme passie voor merken. Friesland zelf wilde Tjolk niet herintroduceren. Wij merkten echter dat er nog heel veel mensen waarde hechten aan dat label.’
Verpakkingsbedrijf
Met de merkrechten op zak en financiële steun van enkele investeerders, maakt Stouten momenteel afspraken met leveranciers en producenten.
‘We hebben net een gesprek gehad met een verpakkingenbedrijf’, zegt Stouten. ‘Ook hebben we al contact met fabrieken die het drankje moeten gaan maken. In Nederland kunnen eigenlijk alleen Friesland en Campina (inmiddels een fusiebedrijf, red.) dit, vandaar dat we nu contact hebben met producenten in Duitsland, Frankrijk en België."
Organisch
Veel volwassenen kennen Tjolk van de reclames in weekblad Donald Duck. Maar de herintroductie moet niet alleen maar appelleren aan nostalgische gevoelens, zegt Stouten. ‘We willen Tjolk ook onderscheidend maken, door het zo organisch mogelijk te produceren.’
Nieuwe varianten
Naast de smaken van weleer, wil Stouten ook nieuwe varianten introduceren. ‘Dat soort vernieuwingen willen we brengen in een directe communicatie met mensen. Zo gaan we via onze Twitter-account mensen vragen om de nieuwe smaken te testen.’
Ook op zibb
- Albert Heijn zet opnieuw mes in de prijzen (nieuwsbericht)
- Gratis eten bij Bredaas restaurant (nieuwsbericht)
- Productbrochure (artikel)
- Slim samenwerken (artikel)
- Prijzen onder voorbehoud van drukfouten? (expertadvies)
arjens schreef op dinsdag 29 september 2009 14:33
Donn schreef op maandag 12 oktober 2009 17:23
Geef mij liever de shirts!!! Wedden dat het romantische idee dat ik bij Tjolk zelf heb snel afneemt als ik die bananendrank een keer proef haha












Reacties (2)