Beste redactie, De 738 euro korting in uw artikel is "extra" korting. Onze klanten hebben reeds een offerte met een gangbare korting. Het zijn juist deze offertes die we voor onze klanten verbeteren door een veiling te houden. Door onze veilingen resulteerde dit de afgelopen 2 weken in gemiddeld 738 euro extra besparingen voor onze klanten. Dit was niet meteen duidelijk in ons persbericht. Verder een uitstekend artikel, waarvoor mijn dank.
Goedkoopste auto met online veiling
Wilt u zeker weten dat u niet te veel betaalt voor uw auto? Op Vehiko.nl kunt u een veiling starten voor de auto die u graag wenst. Dealers hebben 48 uur lang de kans om u een goed bod te doen, waarna u voor de goedkoopste optie kunt kiezen.
- Hollands bedrijf krijgt orders Amerikaans leger
- Chevrolet toont compleet nieuwe Aveo
- Donner: Kamer moet AOW-leeftijd snel verhogen
- BP: ook partners hebben fouten gemaakt
- Verzekering tegen kou roept kritiek op
- Verkoop nieuwbouwwoningen flink gedaald
- Doodervaring om productiviteit te verhogen
- Olieramp: aandeel personeel BP onder de loep genomen
- Jongste ondernemer van Nederland opent snoepwinkel
- Brabantse vestigingen De Drie Gezusters dicht
Pagina afdrukken
RSS
Schrijf u in voor de Nieuwsbrief
Laatste nieuws
Lees ook:
Voordelig auto aanschaffen: tien tips
Leven na de lease-auto
Auto importeren is goedkoper
Tijd
Volgens de site scheelt dat zowel de dealer als de consument behoorlijk veel tijd.'Normaal gesproken gaan autokopers verschillende dealers langs om over een lage prijs te onderhandelen', zegt David Dehaeck, directeur van Vehiko. 'Via onze website weet je als consument direct bij welke dealer je moet zijn voor de laagste prijs.'
Provisie
Bij de Belgische website zijn 366 dealers aangesloten. Vier op de vijf online veilingen die autokopers beginnen, leiden tot een aankoop. Gemiddeld heeft een online prijsaanvraag via Vehiko de afgelopen veertien dagen 738 euro extra korting opgeleverd. Over de korting ontvangt Vehiko een provisie.
UPDATE 17 december 8:52:
Kleine aanpassing over korting

Ook op zibb
- Bentley Continental evolueert verder (nieuwsbericht)
- Studenten ontwikkelen auto die 1 op 127 rijdt (nieuwsbericht)
- Auto importeren (artikel)
- Het ABC van uw auto (artikel)
- Occasionlease (tool)
- Risico's bij aanschaf tweedehands auto (expertadvies)
Leuk bericht! Dealers een offerte opvragen voor de meeste korting. Ik heb dit laatst gedaan via www.autodealershopper.nl en dit werkte prima! Alleen hoefde ik geen provisie te betalen, alleen 7.95Euro voor de aanvraag.
Een online veiling zoals Vehiko.nl met een "No Cure No Pay" garantie om een gegeven korting te verbeteren zal altijd een beter resultaat opleveren dan gewoon "prima" denk ik. Ik meen te begrijpen dat wanneer dealers niet zeker zijn van de reeële intenties van kopers er geen bodemprijzen gegeven worden. Om deze reden vind ik 7.95 euro betalen aan de email berichtendienst als autodealershopper weggegooid geld. Hoogstens geschikt voor iemand die niet naar een dealer wil gaan maar toch een offerte met basiskorting wil. Dit laatste is trouwens een gratis dienst op Vehiko. De optimale dienst lijkt mij Vehiko te zijn die een volledige transparantie biedt waarbij de koper weet dat er naar de bodemprijs gewerkt wordt. En de dealer weet dat de voorstellen gaan naar iemand die koopt. Veel succes gewenst aan beide initiatieven van iemand die deze boeiende evolutie van nabij volgt!










Filemoe maar zakelijk klaarwakker? U vindt zéker inspiratie in de Partner-informatiepagina’s van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat.

Reacties (3)