Fiscus toch coulant voor Icesave-spaarders
Icesave-spaarders die hun belastingen niet kunnen betalen omdat ze voorlopig niet over hun geld kunnen beschikken, zullen door de belastingdienst coulant worden behandeld.
- BP wil meer bezittingen verkopen
- Ex-topman Hewlett-Packard praat met Oracle
- Maandag start proef met spoorboekloos rijden
- Universiteit Twente wint olie uit plantenresten
- Milieuvriendelijke auto's minder zuinig
- Foutje belasting treft 6 miljoen Britten
- Lena moet Opel nieuw leven inblazen
- Friesland Bank overweegt verkoop Van Lanschot
- Toshiba roept wereldwijd laptops terug
- 'Banengroei VS onvoldoende'
Pagina afdrukken
RSS
Schrijf u in voor de Nieuwsbrief
Laatste nieuws
Voorwaarde is wel dat de betrokken spaarders geen anderen bronnen hebben dan hun geld bij Icesave, en dat geld valt onder de Nederlandse garantieregeling.
Dat zei staatssecretaris Jan Kees de Jager van Financiën donderdag tijdens een debat met de Tweede Kamer, zo meldt Het Financieele Dagblad.
Verontwaardiging
Eerdere berichten dat de Belastingdienst geen enkele rekening hield met de gedupeerde Icesave-spaarders, lokten vragen uit van verontwaardigde Kamerleden.
De Jager beloofde hen echter dat de fiscus zich constructief zal opstellen. 'Een oude spreuk bij de Belastingdienst is: streng in de leer, soepel in de uitvoering.'
Eerder op zibb:
29/10/2008 Fiscus weigert Icesave-spaarders uitstel te geven
Ook op zibb
- Foutje belasting treft 6 miljoen Britten (nieuwsbericht)
- Forse daling begrotingstekort in 2011 (nieuwsbericht)
- Voordelen en de fiscus (artikel)
- Zes vragen over... (artikel)
- Auto in privé of op BV? (tool)
- Vergoeding heffingsrente (expertadvies)












Reacties (0)