Digitale James kiest goedkoopste dienstverlener

Door: Otto Blaauwgeers | zibb.nl | 15 november 2005

Wie de prijs-kwaliteitverhouding wil uitzoeken van zijn energie- of telecomaanbieder kan hiervoor een digitale coach inschakelen. Deze doet vergelijkend onderzoek én herinnert aan verjaardagen.

De digitale coach James4you vergelijkt de meest uiteenlopende diensten voor de consument. Vanaf 2006 werkt James voor 75 euro per jaar ook voor ondernemers met twee tot vijftig man personeel. Initiatiefnemers zijn de Haarlemmers Onno Albada Jelgersma en zijn zoon Bernard.

Gratis
Consumenten kunnen gratis gebruik maken van James4You. Bedrijven die door James worden aangeraden aan de klant, betalen de digitale coach daarvoor.
Daarnaast moeten de sms-herinneringen en een services voor het versturen van verjaardagskaarten, bloemen en cadeaus, geld in het laatje brengen.

Kant-en-klare opzegbrief
Naast de prijsvergelijking maakt James4You het consumenten gemakkelijk om diensten op te zeggen. Wanneer een abonnement afloopt, ontvangt de klant van James4You een reminder en kan hij eventueel een kant-en-klare opzegbrief gebruiken.
Als hij dat wenst kan James4You hem een alternatief bieden. 'Dat hoeft niet altijd goedkoper te zijn', zegt Onno Albada Jelgersma. 'Ahankelijk van wat de opdrachtgever wil, selecteren we op prijs, service, kwaliteit of een combinatie daarvan.'

Betere relaties
Bernard Albada Jelgersma gelooft dat consumenten en ondernemers veel aan de digitale coach hebben. 'Voor de hand ligt natuurlijk het financiële voordeel, als je verplichtingen op tijd kunt beëindigen en desgewenst daarvoor in de plaats betere mogelijkheden krijgt aangereikt. Maar ook de waardering van familie, vrienden en andere relaties neemt toe, als verjaardagen en trouwdagen niet meer worden vergeten'.

| More

Ook op zibb

Reed Business bv. Auteursrecht voorbehouden. Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Gebruiksvoorwaarden en Privacystatement.
Reed Business