Directeuren Media Markt ook uit de kleren
Na de meiden gaan ook de mannen van de Media Markt uit de kleren. Niet in de Playboy maar in ondernemersblad bizz. In weinig verhullende foto's poseren vier vestigingsdirecteuren in het januarinummer met producten uit hun winkels.
- Belastend rapport zelfmoorden France Télécom
- EU werkt nog aan noodplan Griekenland
- Panklaar raakt uit, diepvriesfruit in trek
- Nuon verlaat Brussel wegens logge regels
- Flinke bonus voor topman Apple
- Vodafone trekt stekker uit navigatiedienst
- Staking vuilnismannen op komst
- Deeltijd-WW beperkt verlengd
- Binnenvaartschippers krijgen kostprijsmodule
- Wientjes: Wilders beschadigt Nederland
Pagina afdrukken
RSS
Schrijf u in voor de Nieuwsbrief
Laatste nieuws
De Playboy-uitgave van november 2005 waarin vrouwelijke personeelsleden poseerden, was een groot succes. In een week tijd deelde het concern 125.000 exemplaren bij de kassa uit.
Opkomst
Nu zijn de mannen aan de beurt. Het ondernemersblad brengt de foto’s bij een verhaal over de snelle opkomst van de elektronicagigant. Deze bizz zal overigens niet worden verspreid bij de kassa.
De vier geportretteerde directeuren van de filialen in Heerlen, Middelburg, Rotterdam en Den Haag noemen onder andere de vrijheid die ze krijgen van het hoofdkantoor als één van de succesfactoren. Zo kunnen ze zelf de in- en verkoopprijzen en hun eigen assortiment bepalen. Door die gedecentraliseerde bedrijfsvoering kunnen de afzonderlijke vestigingen snel inspelen op veranderingen in de markt.
Idee
'We zaten al langer te broeden op een verhaal over de bedrijfsformule van Media Markt', zegt bizz-hoofdredacteur Arjan Kors. 'Ze hebben in een paar jaar tijd een enorm marktaandeel veroverd.
'Tijdens een borrel op de redactie ging het over het succes van die Playboy-actie van Media Markt. Toen kwam dus het idee op om ook de directeuren op de foto te zetten. Ik vind het enorm sportief dat ze bij Media Markt direct voor het idee te porren waren. Die directeuren hebben de grootste lol gehad bij de opnames.'
bizz
Het ondernemersblad bizz is een uitgave van Reed Business Information Het blad verschijnt maandelijks en wordt verspreid onder ondernemers en directeur-eigenaren van bedrijven tot 200 man personeel. De oplage is 175.000 exemplaren.











