Gele kabouters overspoelen Abcoude

Elsevier | 25 april 2006

Gele kabouters hebben dinsdag het centrum van Abcoude overspoeld. In het Utrechtse dorp zijn tientallen plastic kabouters gesignaleerd. Het is onduidelijk waar de ongeveer dertig centimeter hoge figuren vandaan komen.

De gele dwergen zijn onder meer gezien bij de slager, het reisbureau, de bushalte en het station.

They-do-exist.com
Op de kabouters zit een sticker geplakt met het adres van een internetpagina. Het forum op de website they-do-exist.com wordt druk bezocht door nieuwsgierigen, die willen achterhalen wat de kabouters in het dorp doen.

Internationaal
De makers van de website beweren dat kabouters echt bestaan. De mannetjes zouden eerder zijn opgedoken in België, Zweden en Luxemburg. Ook hebben ze andere plekken in Nederland aangedaan. In Nederland zouden 175 kabouters zijn gespot.

Abonneer u op de gratis zibb.nl nieuwsbrief

Ook op zibb

Reed Business bv. Auteursrecht voorbehouden. Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Gebruiksvoorwaarden en Privacystatement.
Reed Business